O Ulve

Specjalizujemy się w obsłudze podatkowej i prawnej przedsiębiorstw.

Doradzamy w sposób praktyczny, naszym celem jest rozwiązywanie problemów klientów. Uwzględniamy szeroką perspektywę: prawną, podatkową i biznesową.

Mamy szerokie doświadczenie zawodowe i biznesowe. Dzięki temu skutecznie wspieramy klientów z różnych branż, działających w różnego rodzaju strukturach. Bliskie są nam zarówno problemy przedsiębiorców krajowych, inwestorów zagranicznych, jak i międzynarodowych grup.

Nasze wartości to: otwartość, zaangażowanie i partnerstwo.

Jesteśmy otwarci na klientów i ich potrzeby. Nowe pomysły i doświadczenia to siła napędowa naszej organizacji. Podstawą naszego działania jest otwarta i szczera komunikacja.

Jesteśmy zaangażowani, przede wszystkim w sprawy naszych klientów. Angażujemy się także w zmianę otoczenia, w którym funkcjonujemy. Aktywnie działamy na rzecz ulepszenia systemu podatkowego. Dzielimy się także naszym doświadczeniem w ramach działalności pro bono, w szczególności jako Partner Centrum Pro Bono.

Partnerstwo oznacza dla nas współdziałanie z klientem, dające satysfakcję obu stronom. Szanujemy poglądy i potrzeby wszystkich, z którymi mamy do czynienia.

Różnica

Słuchamy i indywidualizujemy nasz przekaz

Dbamy o prostotę i zrozumiałość naszych komunikatów i narzędzi, które angażujemy

Jesteśmy dostępni dla naszych klientów.

Pamiętamy o dyskutowanych sprawach i wracamy, jeśli konieczna jest aktualizacja

Potrafimy myśleć nieszablonowo, ale to bezpieczeństwo klienta jest dla nas najwyższą wartością

Dzięki temu skutecznie wyjaśniamy zawiłości podatków i prawa gospodarczego, aby wspierać działalność naszych klientów.

Doświadczenie
branżowe

Kompetencje ULVE wynikają z doświadczenia w pracy z klientami z różnych branż i sektorów, na przykład:

  • Branża informatyczna
  • Inwestorzy indywidualni
  • Rynki konsumenckie
  • Branża motoryzacyjna
  • Lotnictwo
  • Sektor publiczny
  • Budownictwo i nieruchomości
  • Przemysł i produkcja
  • Transport, spedycja i logistyka

Zespół

Tomasz Jakubiak vel Wojtczak

Radca prawny, założyciel ULVE

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie prawno-podatkowym. Zdobywał je pracując przez ponad 10 lat w departamencie podatkowym firmy z tzw. „wielkiej czwórki”, następnie pełniąc funkcję menadżera zespołu prawno-podatkowego w dużej polskiej firmie doradczej. Obsługiwał zarówno polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorców oraz międzynarodowe korporacje. W portfolio klientów, którzy powierzali mu swoje sprawy, można znaleźć spółki z branży: lotniczej, cukrowniczej, informatycznej czy kosmetycznej.

Prelegent w trakcie licznych szkoleń i seminariów podatkowych. Autor artykułów o tematyce podatkowej. Aktywnie uczestniczy w konsultacjach projektów legislacyjnych z zakresu prawa podatkowego i gospodarczego.

Tomasz-Jakubiak
Piotr Błaszczyk

Piotr Błaszczyk

Konsultant podatkowy

Absolwent finansów i rachunkowości przedsiębiorstw na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz kierunku prawno-ekonomicznego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od ponad 6 lat związany z branżą podatkową, aktualnie pracujący na stanowisku konsultanta podatkowego.

Prelegent w trakcie licznych szkoleń oraz współautor artykułów o tematyce podatkowej. Specjalizujący się w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, w tym w zakresie wdrażania ulg podatkowych wspierających innowacje, działający również w obszarze współpracy i wsparcia III sektora.

TOP